У єдності наша сила

Наш народ готовий до змін. Висока явка на виборах Президента України, практично одностайне рішення по всім регіонам країни, українські стяги, вишиванки та посмішки на виборчих дільницях, незважаючи на довжелезні черги. Таким став український народ.

Утім, ситуація на Сході затьмарює будь-який позитив. Головним викликом сьогодення стала єдність країни. Зрозуміло, що протиріччя між політичними силами та партіями були і завжди будуть. Проте єдність у найбільш вагомих питаннях, які стосуються майбутнього країни, її недоторканності, цілісності кордонів, міжнародних орієнтирів повинна бути забезпечена.

Питання миру та безпеки виходить сьогодні на перший план, а тому плідна взаємна співпраця політичних сил має бути націлена на об’єднання країни, врегулювання ситуації на Сході, побудову нових відносин з Російською Федерацією.

Європеїзація  України − ключовий вектор нашого розвитку, що підтримується більшістю населення. Про це красномовно свідчить  останнє волевиявлення народу.

Попереду багато складної та відповідальної роботи, результати якої ми  побачимо не одразу, але вони неодмінно будуть.

Кризу завжди можна подолати напруженою працею, реформами, виваженими політичними рішеннями, об’єднанням людей, політиків і бізнесменів заради миру. Ми повинні це зробити заради України.

На долю нашої держави випало багато труднощів. Складні часи ми переживаємо і сьогодні.  Водночас якраз зараз  настав той переломний момент, який може змінити хід історії та стати початком нової України. Ми є великою державою, що має колосальний потенціал посісти гідне місце у когорті розвинений, сильних та процвітаючих країн світу.

Варто зауважити, події, які у нас відбулися, мають геополітичне значення, змушуючи світ по-іншому дивитися на міжнародні відносини, існуючі кордони та систему безпеки. Тож відтепер миру, спокою та злагоди прагнуть не лише українці, а весь світ разом з нами. Мир має бути! До цього прагне все людство.

Слава Україні!


Читати також:

  1. Кожен четвертий українець не задоволений своєю кар’єрою
  2. 4G-зв’язок для українських шкіл забезпечать три оператори
  3. Українці нещасні на роботі
  4. У Німеччині розробляють гнучкий ноутбук
  5. IT-галузь: розвиток технологій за прогнозами Garntner.

Тема : Блог