40% працівників визначили хмарні технології ключовими для бізнесу

У Європі малі підприємства становлять 99% бізнесу, а штат менше 10 осіб мають 9 з 10 підприємств. Як вдалося з’ясувати аналітикам Ipsos MORI по замовленню Microsoft, в Україні 40% працівників таких мікрокомпаній визначили, що хмарні технології сприяють розвитку бізнесу.

Попит на хмарні технології є закономірним, адже 54% співробітників маленьких компаній мають гнучкий графік роботи, а 37% регулярно працюють у позаофісний час.

Для бізнесу, що розвивається, і стартапів особливо важливою є наявність доступних та надійних сервісів для дистанційної роботи, адже саме такі компанії не завжди можуть собі дозволити мати власний сервер і корпоративні пакети програмного забезпечення.

У ході дослідження було також з’ясовано, що 50% працівників вважають, що працюють ефективніше у коворкінг-просторах, аніж в офісі (41%). А 35% висловили впевненість, що з дому працюють більш ефективно. 17% респондентів вважають, що їм краще працюється у кав’ярні.

Також стало відомо, що 35% працівників мікрокомпаній для вирішення робочих задач можуть використовувати свої ноутбуки, планшетні ПК і смартфони, а також інтегрувати їх  із внутрішньою корпоративною системою. Завдяки політиці, коли співробітники використовують для роботи особисті пристрої, вони є значно гнучкішими, аніж малі компанії (28%), що мають штат більше десяти осіб.

Втім, половина опитаних працівників маленьких компаній висловили впевненість, що їх підприємства витрачають на IT-технології менше, аніж було б потрібно, а подальші інвестиції у більш прогресивні технології сприятимуть покращенню бізнес-процесів у компаніях.

У даному опитуванні взяли участь 60 працівників малого та середнього бізнесу України.


Читати також:

  1. Усього 8% компаній використовують хмарні технології
  2. Половина українських працівників не витримує випробувального терміну
  3. Робочим в Україні працевлаштуватися простіше за працівників офісів
  4. У столиці до 600 тис. працівників отримують зарплату “в конверті”
  5. Зупиняти роботу бізнесу зможе лише суд

Тема : industry News,News