Асоціація консалтингових фірм взяла участь у 7-му Київському Безпековому форумі

Представники Асоціації консалтингових фірм стали учасниками 7-го Київського Безпекового форуму “Безпека на лінії розриву”, організованому благодійним фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”. Протягом двох днів українські та міжнародні експерти обговорювали сучасну ситуацію в Україні та Європі. Останні події свідчать про зміну геополітичних умов розвитку всього Чорноморського регіону.

На форумі не оминули увагою і економічні питання. Зокрема, Прем’єр-міністр України А. Яценюк зазначив, що сьогодні перед нами стоять неймовірні фінансові, політичні та економічні виклики.

“Казна розграбована, спущені резерви Центрального банку, всі державні компанії закредитовані так, що і за 20 років важко віддати кредит, мільярдні кошти виведені і зараз нам з цим потрібно справлятися. Справимося, у нас просто іншого варіанту немає. У відповідь на ці фінансові, економічні виклики ми розпочали жорстку програму складних економічних реформ. Перший етап – скоротити витрати і збільшити доходи», − відзначив А. Яценюк.

Експерти зійшлися на думці, що на сьогодні головним завданням є стабілізація існуючої політичної ситуації, адже від цього залежить економіка країни. Наступним кроком економічних реформ має стати залучення інвесторів, створення робочих місць та вихід на європейські ринки. Уже з травня  нинішнього року з боку європейських партнерів  планується запровадження в односторонньому порядку торговельних преференцій для українських товарів.

В цілому європейські країни підтримують політичний курс України, а тому ЄС готовий допомогти Україні як у фінансовому плані, так і поділитися досвідом трансформування державних інституцій.

Наразі від України чекають чітких планів  та дієвих реформ, які сприятимуть покращенню політичної, економічної та соціальної ситуації в країні й дозволять в значній мірі наблизитися до європейських стандартів і рівня життя. На це сподівається не лише Європа, а й населення України, що прагне жити у демократичній і економічно сильній державі.


Читати також:

  1. Асоціація консалтингових фірм взяла участь у Другому київському безпековому форумі для молоді
  2. Асоціація консалтингових фірм узяла участь у нараді керівників членських організацій Федерації роботодавців України
  3. Керівництво Асоціації консалтингових фірм взяло участь у розширеному засіданні Президії Ради Федерації роботодавців України
  4. Асоціація консалтингових фірм стала членом Федерації роботодавців України
  5. Президент Асоціації консалтингових фірм Олександр Бойко взяв участь у з’їзді Федерації роботодавців України

Тема : News