Асоціація консалтингових фірм взяла участь у робочій зустрічі з представниками Держпраці

Представники Асоціації консалтингових фірм узяли участь у робочій зустрічі з керівництвом і фахівцями Державної служби України з питань праці, ініційованій Федерацією роботодавців України.

На початку заходу Голова Держпраці Роман Чернега розповів про оновлений підхід до роботи очолюваної ним державної установи, яка  перетворюється на сервісну службу.

При цьому головні завдання установи залишаються незмінними та стосуються легалізації трудових процесів, зменшення заборгованості по заробітній платі, створення належних і безпечних умов роботи на підприємствах, а також наближення до європейських стандартів праці та життя.

Директор департаменту соціальної політики Федерації роботодавців України Юрій Кузовой  наголосив на  необхідності взаємної співпраці для вирішення питань, які виникають на підприємствах.

Також керівник департаменту озвучив позицію роботодавців з приводу проекту нового Трудового кодексу України, який містить певні суперечливі позиції.

У ході заходу окремою темою для обговорення, до якого долучилися  представники  навчальних  центрів та спеціалісти з питань охорони праці, стали питання навчання, експертизи та атестації робочих місць.

На завершення учасники робочої зустрічі підбили її підсумки та зійшлися на тому, що для вирішення проблемних питань необхідним є вдосконалення та деталізація чинного законодавства.


Читати також:

  1. Асоціація консалтингових фірм взяла участь у Другому київському безпековому форумі для молоді
  2. Асоціація консалтингових фірм взяла участь у 7-му Київському Безпековому форумі
  3. Асоціація консалтингових фірм узяла участь у нараді керівників членських організацій Федерації роботодавців України
  4. Асоціація консалтингових фірм стала членом Федерації роботодавців України
  5. Керівництво Асоціації консалтингових фірм взяло участь у розширеному засіданні Президії Ради Федерації роботодавців України

Тема : News