Біткоін продовжує падати

У середу 11 січня курс біткоіна втратив ще 10% після оприлюднення інформації, що влада Китаю має намір здійснити перевірки бірж, на яких відбуваються торги криптовалютами, пише CNBC та «Інтерфакс-Україна».

Народний банк КНР оголосив, що 17 січня буде проведено аудит торгових майданчиків задля впевненості в наявності правильних ліцензій, систем запобігання фінансуванню тероризму і відмиванню коштів, а також заходів, що запобігають маніпулюванню ринком.

Одразу після оприлюднення цього повідомлення біткоін здешевшав від $915 до $784,56. Надалі падіння призупинилося, і курс стабілізувався на відмітці трохи більше $800.

Учасники ринку зазначають, що Держуправління валютного контролю КНР зараз докладно вивчає особливості торгівлі криптовалютами, остерігаючись, що за їх допомогою з Китаю виводиться капітал в обхід валютного контролю.

До речі, наприкінці 2016 року курс біткоіна до долара США піднявся вище $930 вперше за останні три роки, а на початку поточного року зріс до $1 000, що сталося вперше за чотири роки. За минулий рік курс криптовалюти піднявся більш аніж вдвічі, а сумарна вартість усіх біткоінів у глобальному обігу сягнула  $14 млрд.

Аналітики пояснюють зростання курсу криптовалюти торік підвищенням геополітичних ризиків, адже біткоін виступає захисним активом. Через побоювання пришвидшення зростання ставок у США і торгові війни Америки з КНР попит на біткоіни стрімко зріс.


Читати також:

  1. В Україні продовжує падати обсяг промислового виробництва
  2. Ринок фіксованої телефонії продовжує падати
  3. Загальний держборг єврозони продовжує зростати
  4. Ринок реклами на ТБ продовжує зростати
  5. Ринок планшетів продовжує падіння

Тема : News