Чим «порадував» ринок праці в травні?

У травні цьогоріч на українському ринку праці портал hh.ua зафіксував зростання активності працедавців. Натомість шукачі роботи стали менш активними. Так, кількість пропозицій за аналізований період збільшилася на 5%, а нових резюме поменшало на 4%, якщо порівнювати з даними за попередній місяць. Загалом на порталі було розміщено понад 20 тис. вакансій і 56 тис. резюме, повідомляє видання kp.ua.

У повідомленні йдеться про те, що зростання кількості вакансій було зафіксоване у сферах, які передбачають появу сезонних вакансій: початок кар’єри/студенти, транспорт і логістика, робочий персонал. Також працедавці шукали переважно медиків і фармацевтів, а також спеціалістів зі сфери безпеки.

Найбільше ж вакансій за аналізований період розмістили в галузі продажів, інформаційних технологій, маркетингу і реклами, а також шукали адміністративний персонал. Порівняно з квітнем 2016-го зменшилася кількість пропозицій у сфері консалтингу, HR, юриспруденції та IT. Також менше шукали топ-менеджерів і тренерів.

Найбільший приріст вакансій у травні спостерігався у Волинській, Хмельницькій і Чернівецькій областях. Зменшилася кількість пропозицій від працедавців у Херсоні, а у Вінниці і Чернігові приріст був нульовим. Як і зазвичай, лідерами з кількості вакансій є столиця, Харків, Одеса, Дніпро і Львів.

Також стало відомо, що в Україні працівники схильні жертвувати особистим заради роботи більше, аніж в інших країнах. Так, зі слів Катерини Мащенко, керівника експертно-аналітичного центру порталу hh.ua, 80% наших співвітчизників жертвують заради роботи власним здоров’ям, вільним часом, комфортом, відпочинком тощо. Половина з опитаних зазнають подібних втрат періодично, а 30% – постійно.

Так, третина респондентів нехтують відпусткою, 20% – особистим життям, 30% – комфортом, а 15% – здоров’ям.


Читати також:

  1. Український ринок праці у травні
  2. У травні зріс ринок праці
  3. У липні український ринок праці активізувався
  4. Український ринок праці демонструє зростання
  5. Що відбувається з ринком праці у 2015 році?

Тема : industry News,News