Ціни на елітні будинки відчутно “просіли”

Останнім часом на ринку житлових будинків на Київщині спостерігається така тенденція: власники дорогих об’єктів неспроможні доглядати за своїми метрами і шукають більш дешеве житло. Як результат − будинки під Києвом неабияк здешевшали, втім, охочих придбати фазенду не так і багато, повідомляє Meget.

У Конча-Заспі зараз будівництво завмерло і цілі комплекси котеджних будинків недобудовані. Зі слів ріелторів, що займаються елітною нерухомістю, наразі будівельники тут заробляють лише на внутрішніх ремонтах. Власники будинків, в першу чергу, бажають позбавитися від житла вартістю більше 200 тисяч доларів у невеликих селищах поблизу столиці.

Зі слів ріелтора Анастасії Наконечної, раніше клієнти зверталися із проханням продажу квартири і пошуком будинку, що підходить, натомість зараз ситуація протилежна, адже обслуговувати приватний будинок − задоволення не з дешевих. Ринок нерухомості переповнили пропозиції від котеджних містечок і таунхаусів, але попит лише падає.

Є й чимало таких, хто вклав останні кошти в омріяний будинок, продавши квартиру, а тепер можливості добудувати його немає. Такі покупці готові продати недобудову за будь-які кошти, аби вистачило на квартиру навіть у хрущівці.

Учасники ринку сходяться на думці, що падіння цін на будинки триватиму ще, як мінімум, 5 років.

Нагадаємо, що згідно з даними Держстату, за 2013 рік було введено в експлуатацію рекордний метраж житлової нерухомості − 11,217 млн м2. Це є найбільшим показником за останні двадцять років. У показник включені також перехідні об’єкти минулих років.


Читати також:

  1. Ціни на землю і вторинку у столиці стрімко впали
  2. Невдовзі відеореклама відчутно подорожчає
  3. В Україні з наступного року зміняться правила оформлення квартир
  4. Столична нерухомість: ціни, попит, пропозиція
  5. Новий податок на нерухомість: право вибору

Тема : News