Ціни на оренду квартир: на що очікувати?

Уже в серпні на українському ринку оренди житла очікується зростання цін на 10-15%, адже саме в останній місяць літа студенти з’їжджаються до великих міст на навчання після літніх канікул, тому підвищений попит буде на квартири класу “економ”, повідомляє news.finance.ua.

Зі слів ріелтора Максима Бабуряка, у столиці найчастіше цікавляться дешевим житлом із меблями поблизу станцій метро, натомість квартири від 10 тис. грн здати значно складніше. Якщо майбутній орендар розглядає варіант за 7 тис. грн, то це мають бути апартаменти з хорошими меблями і свіжим ремонтом.

За інформацією аналітиків ресурсу OLX, у Києві можна знайти однокімнатну квартиру за 4-5 тис. грн, а медіанна ціна на найм “однушки” становить 8 тис. грн.

Дещо менші ціни на оренду квартир в Одесі: тут середня вартість  становить 7,5 тис. грн, а економ-варіант можна знайти і за 4 тис. грн. Найдешевше житло в оренду здають у Сумах, Кіровограді і Тернополі − у цих містах однокімнатну квартиру можна винайняти і за 2 тис. грн.

Від 2 тис. грн щомісячної оренди доведеться заплатити за апартаменти в Чернігові, Миколаєві, Запоріжжі і Хмельницькому, а в Дніпрі − від 3 тис. грн за однокімнатне житло.

До речі, за даними компанії JLL, 2/3 ринків нерухомості в усьому світі покращили рівень своєї прозорості за останні два роки, у той час як український ринок квадратних метрів назвали непрозорим. Найбільш прозорими визнали ринки Великобританії, Австралії, Канади та США.


Читати також:

  1. Вартість оренди квартир в Україні
  2. У Києві зростає попит на оренду житла
  3. Ринок нерухомості в Україні завмер?
  4. Ціни на квартири суттєво знизилися
  5. Кияни платитимуть за здачу житла в оренду

Тема : industry News,News