Де в Україні найпростіше вести бізнес?

Згідно з результатами дослідження “Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст”, Львів отримав друге місце, повідомляє видання MediaStar.

Дослідження продемонструвало, що найлегше вести бізнес в Україні в Сумах, а ТОП-3 закриває Івано-Франківськ. Цей рейтинг базується на методології Світового банку і характеризує стан привабливості й інвестклімату українських міст.

Так, дослідження проводилося за п’ятьма напрямками взаємодії представників ділового кола з місцевими органами влади: відкриття бізнесу, одержання дозволів на будівництво, сплата місцевих податків, приєднання до електромережі, а також оформлення земділянки під об’єктом нерухомості.

Серед основних критеріїв оцінки – “гроші” і “час”, що витрачаються, щоб пройти всі офіційні процедури. Також під час дослідження аналітики фіксували кількість візитів, які потрібно було здійснити підприємцям до органів державної чи місцевої влади. Дослідження охопило Київ і обласні центри, окрім АР Крим і міста Севастополь.

Слід зазначити, що дослідження проводилося з 1 червня по 20 серпня поточного року Офісом ефективного регулювання разом зі Спілкою українських підприємців.

До речі, зараз українці активно відкривають бізнес у сусідній країні − Польщі. Так, за даними Асоціації українського бізнесу в Польщі, аналітики нарахували 48 польських компаній, що були засновані нашими співвітчизниками, пише Business.ua.

Зі слів Ярослава Романчука, голови правління асоціації, компанії українців у Польщі стрімко почали відкриватися через події на Донбасі. Втім, наразі мова не йде про масовий виїзд українського бізнесу за кордон.


Читати також:

  1. Де в Україні вести бізнес найпростіше?
  2. В Україні вести бізнес стало простіше
  3. Де в Україні вести бізнес найкраще
  4. В Україні стало легше вести бізнес
  5. В Україні стало легше вести бізнес

Тема : News