Для офісних працівників гроші – не головне

Більшість офісних працівників готові пожертвувати розміром заробітної плати, якщо це допоможе їм з пошуком роботи своєї мрії. Такими є результати нещодавнього опитування, проведеного британським рейтинговим сайтом CV-Library, пише rabota.ua.

Так, для 82% респондентів займатися улюбленою справою важливіше, ніж сума місячного заробітку, а 73% відповіли, що професійний розвиток і перспективи кар’єрного зростання – понад гроші.

Під час вибору роботи 55% учасників опитування звертають увагу на бонуси і пільги, що надає працедавець, а 52% важливим фактором назвали посаду. Дещо менше респондентів (32%) відзначили, що швидше працюватимуть на тій посаді, у назві якої є слово “менеджер”.

Також стало відомо, що ще шукачі враховують під час пошуку роботи. Так, 24% опитаних хотіли б, аби їхня діяльність в компанії  приносила їм задоволення, а розмір зарплати є принциповим для 22% респондентів, 11% вирішальним вважають місце розташування офісу, а десята частина шукачів обирають місце, знайомлячись із колективом.

Загалом в опитуванні взяли участь 2 000 офісних співробітників.

Стосовно українських працівників, то вони зазнають утисків від працедавців попри те, що в листопаді 2015 року до Трудового кодексу України були внесені антидискримінаційні поправки, пише ubr.ua.

Так, згідно з внесеними змінами працедавцям заборонено відмовляти у працевлаштуванні через стать, вік, сімейний стан тощо. Втім, на сайтах із пошуку роботи часто трапляються вакансії, що порушують права українців, шукаючи працівників певного віку, зросту і зовнішності.

Втім, експерти українського ринку праці відзначають, що пропозицій із особливими вимогами стало менше, адже для великих компаній пошуком персоналу займаються професійні рекрутингові агентства, що стежать за всіма законодавчими нововведеннями. Натомість в маленьких підприємствах пошук нових співробітників здійснюють  штатні працівники, для яких це не є основним обов’язком.


Читати також:

  1. 40% працівників визначили хмарні технології ключовими для бізнесу
  2. Половина українських працівників не витримує випробувального терміну
  3. Пошук роботи в українців займає більше 6 місяців
  4. Причини, з яких українці змінюють роботу
  5. Робочим в Україні працевлаштуватися простіше за працівників офісів

Тема : industry News,News