Економіка єврозони відновлюється

З повідомлення “РБК-Україна” стало відомо, що економіка єврозони поступово відновлюється. Втім, відсоткова ставка у різних країнах-членах блоку (всього їх 17) за кредитами для домогосподарств і бізнесу все ще значно відрізняється. Про це розповів Маріо Драгі, президент Європейського центрального банку.

У ході фінансової конференції, яка була організована Child & Youth Finance International Movement, Маріо Драгі відзначив, що у єврозоні за останній час серйозно постраждали як економіки країн, так і громадяни від боргової та фінансової кризи, втім, наразі народні господарства поступово відновлюються.

«Попри те, що в цілому економічна ситуація дещо покращилася із середини 2012 року, відсоткові ставки за позиками все ще різняться залежно від того, де знаходиться позичальник»,  − підкреслив експерт.

Він також зазначив, що покращити ситуацію у єврозоні зможе створення європейського банківського союзу, але за умови, якщо воно пройде належним чином.

Уже з листопада цьогоріч Європейський центральний банк розпочне перевірку 124 найбільших банків єврозони, яка триватиме близько року. Пан Драгі зазначив, що проведення широкої перевірки банків стане важливим етапом розвитку економіки єврозони і єдиної Європи. Основною метою проведення перевірки є забезпечення прозорості діяльності банків.

Також днями стало відомо, що в Україну надійшли іноземні інвестиції з Європейського Союзу у розмірі 80% від загального обсягу інвестицій. Про це заявив Президент України у ході засідання Ради вітчизняних і іноземних інвесторів.


Читати також:

  1. Економіка єврозони відроджується?
  2. Маріо Драгі: «Інфляційних ризиків в Європі немає»
  3. Економіка Єврозони знову піде вгору лише у 2014 році
  4. S&P погіршило прогноз розвитку економіки єврозони
  5. Боргова криза в країнах ЄС переходить в банківський сектор

Тема : News