Глобальні тенденції ринку IPO

Для світового ринку IPO 2016 рік загалом стане невдалим через високий рівень геополітичної невизначеності, хоча стан глобальної економіки й покращився. Про це зазначено у звіті “Глобальні тенденції на ринку IPO в III кварталі 2016 року”, підготованому EY, пише ubr.ua.

У ньому йдеться, що з січня по вересень було залучено 79,4 млрд дол., а це менше на 39% за аналогічний період торік. У той же час кількість угод скоротилася на 23% до 704.

Обсяг коштів, залучених за підсумком IPO у світі, порівняно з II кварталом зріс на 16%, зупинившись на позначці 35,4 млрд дол., натомість угод стало менше на 4%. Якщо ж порівнювати з даними III кварталу 2015 року, показники ринку відчутно покращилися. Так, вдалося збільшити обсяг залученого капіталу на 84%, а кількість домовленостей – на 21%.

У повідомленні зазначається, що в третьому кварталі країни Азійсько-Тихоокеанського регіону продемонстрували хороші результати. Тут порівняно з даними III кварталу аналітики зафіксували стрімке зростання вартості договорів (+138%), а їхня чисельність збільшилася на 41%.

До речі, саме на цей регіон припало 69% від загальної кількості угод IPO у світі, а також 53% залученого капіталу. Хоча роль лідера, як і раніше, виконує Китай, але значна активність спостерігається в Японії, Австралії, а також Південній Кореї.

У регіоні EMEIA у третьому кварталі за підсумками IPO було залучено  4,4 млрд дол., а це менше на 69%, аніж у попередньому кварталі. Порівняно з підсумком другого кварталу поточного року угод поменшало на 60%.

Що стосується ринку IPO Індії, то тут експерти зафіксували зростання кількості документально оформлених домовленостей на 1/5. Надалі прогнозується стабільна активність у результаті покращення економічної ситуації, а також підтримки бізнесу державою.

Для ринку IPO США третій квартал був стабільним: 35 угод, а це 6,4 млрд дол. Загалом за січень-вересень цьогоріч компанії США уклали 79 договорів на 13,4 млрд дол.


Читати також:

  1. Активність на ринку IPO помітно знизилася
  2. Глобальні продажі ПК суттєво знизилися
  3. На ринку планшетних ПК спостерігається негативна динаміка
  4. Обсяг ринку медіареклами зріс на 11%
  5. Світовий ринок ПК обвалився

Тема : industry News,News