Глобальний ринок електроніки, що носиться, суттєво зріс

Глобальні поставки електроніки, що носиться, зросли на 26,1%. Про це повідомили в аналітичному агентстві IDC, пише видання internetua.com.

Так, за квітень-червень цього року на світовий ринок було відвантажено 22,5 млн таких ґаджетів, натомість роком раніше поставки становили 17,8 млн одиниць.

У категорії пристроїв, що не підтримують мобільні додатки сторонніх розробників (базові моделі), аналітики зафіксували майже 50%-ве зростання. На частку цього сегмента припало 82,8% від сумарного обсягу поставок. Переважно це були фітнес-трекери.

Пристрої, що підтримують сторонні додатки (“розумні” годинники), стали менш популярними – продажі таких ґаджетів скоротилися на 27,7%, якщо порівнювати з даними минулого року.

Популярність фітнес-трекерів аналітики компанії пояснюють їх невисокою вартістю, широким асортиментом, а також зрозумілими перевагами для користувача. Натомість смарт-годинники досі не знайшли свою нішу, і їхні особливості виробникам ще слід донести до клієнтів.

Як зазначає Рамон Лламас, аналітик IDC, сегмент “розумної” електроніки тільки починає свій розвиток, тож функціонал продуктів ще покращуватиметься.

Лідером з поставок електроніки, що носиться, став Fitbit – американський бренд фітнес-трекерів. За квітень-червень цьогоріч компанія відвантажила на глобальний ринок 5,7 млн пристроїв, у річному вираженні покращивши свій результат на 28,7%.

На другому місці – Xiaomi, яка дуже популярна в Китаї. Показник продажів тут становив 3,1 млн пристроїв, а трійку замикає Apple. Вона поставила на світовий ринок 1,6 млн смарт-годинників.


Читати також:

  1. Ринок техніки й електроніки суттєво зріс
  2. Поставки електроніки, що носиться, зросли на 500%
  3. Глобальний ринок планшетів скорочується вже рік
  4. Смарт-браслети лідирують на ринку гаджетів, що носяться
  5. Ринок ПК зріс удвічі

Тема : industry News,News