Глобальний ринок планшетів скорочується вже рік

Згідно з попередніми оцінками аналітиків IDC, у глобальному масштабі поставки планшетних ПК за червень-вересень поточного року становили 48,7 млн одиниць, а це на 12,6% менше, аніж рік тому. Слід зазначити, що цей квартальний спад є четвертим поспіль, повідомляє видання 3DNews.

Кількість активних планшетних ПК в Північній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і Західній Європі перевалила за 100 млн у кожному з цих регіонів, а така ситуація значно утруднює можливості для подальшого зростання на зазначених ринках.

Як зазначає Райан Райт, аналітик компанії, чимало людей не поспішають змінювати свій планшет на новий. Крім цього, потреба у компактних планшетах падає через зростаючі продажі смартфонів великих розмірів. Тож ринок планшетів наразі переживає перехідний період, зазначає Райт.

Виробники планшетів наразі приділяють все більше уваги гібридним моделям. І хоча частка таких пристроїв в обсязі ринку планшетів становить не більше 1%, аналітики прогнозують, що у найближчі 18 місяців вона різко зросте.

Найбільшим продавцем планшетів залишається Apple. Так, в третьому кварталі компанією було випущено 9,9 млн iPad, а це на 19,7% менше за результат річної давнини. В цілому 20,3% від всіх відвантажених на глобальний ринок планшетів − це пристрої Apple. Друге місце посідає Samsung із результатом 16,5%, а трійку замикає Lenovo − 6,3%.

Також стало відомо, що поставки смартфонів за червень-вересень на глобальний ринок становили 355,2 млн одиниць. Цей результат є другим за величиною квартальним показником за всю історію ринку “розумних” телефонів.


Читати також:

  1. У I кварталі український ринок смартфонів і планшетів скоротився
  2. Світовий ринок смартфонів вже майже заповнений
  3. На ринку планшетів зафіксували спад
  4. В Україні стрімко зростає ринок планшетів
  5. Продажі планшетів невдовзі впадуть?

Тема : industry News,News