HR-консалтинг: хто отримує найвищі зарплати в Україні?

Вересень − традиційний період активізації бізнес-процесів і, відповідно, ринку праці. Так, на порталі HeadHunter Україна за вересень було опубліковано більш аніж 16 тис. вакансій, а кількість нових резюме становила 60 тис. Порівняно із серпнем кількість вакансій зросла на 3%, а резюме − на 10%.

Порівняно із серпнем у вересні найбільше вакансій розміщували працедавці, що шукали ТОР-менеджерів, спеціалістів в автомобільній сфері, страховиків, а також спеціалістів по закупівлям. Найменше працедавці відчували потребу в держслужбовцях, домашньому персоналі і медичних працівниках.

Втім, більша чи менша потреба працедавців у тих чи інших працівниках не вплинула на рейтинг професійних сфер, в яких розміщується найбільша кількість вакансій. Так, найбільший вибір вакансій є у фахівців, які влаштовуються на роботу у сферу продажів, IT, адміністративним персоналом, у маркетинг. Також чимало вакансій відкривають для молодих спеціалістів, які щойно починають свій кар’єрний шлях.

У перший місяць осені юристи, консультанти, маркетологи та молоді спеціалісти  відчутно збільшили свою активність, якщо порівнювати з літом. ТОР-5 профсфер, у яких розміщували найбільшу кількість резюме на сайті, залишається незмінною: айтішники, менеджери з продажів, молоді спеціалісти, спеціалісти з маркетингу і адмінперсонал.

Що стосується рівня зарплат, то він майже не зазнав змін. Серед лідерів зарплатних пропозицій – компанії, що можуть платити працівникам з прив’язкою до валютного курсу. Втім, лише 25% вакансій публікується із зазначенням рівня заробітної плати.

Аналітики hh.ua визначили, що найбільші зарплати в Києві у вересні пропонували айтішникам:

 • Chief Software Architect – .NET – 8000 у.о.
 • Team Leader / Senior PHP developer – 70 000 грн
 • Head of Analysis (Financial and operational modeling) 3000 у.о.

У регіонах ТОР-3 вакансій із найвищими зарплатами мав наступний вигляд:

 • Java-developer (Львів) – від 3 000 у.о.
 • Erlang-разробник (Дніпропетровськ) – 35 тис. грн
 • Керівник напрямку виробничої логістики (Вінниця) – від 30 тис. грн

По свій Україні найвищі зарплати працедавці обіцяли програмістам і ТОР-менеджерам, керівникам регіональних представництв.


Читати також:

 1. Український ринок праці у травні
 2. Український ринок праці демонструє зростання
 3. Що відбувається з ринком праці у 2015 році?
 4. Ситуація на ринку праці в серпні
 5. У лютому український ринок праці стабілізувався?

Тема : industry News,News