Іноземні інвестори знову зацікавилися Україною

Як заявив під час прес-конференції Юрій Полушин, член міжнародної федерації нерухомості “Фасбі Україна”, за останні 3 місяці іноземні інвестори все активніше цікавляться Україною. Таку інформацію передає meget.kiev.ua.

Так, зі слів експерта, інвестори, перш за все, зацікавлені у великих земельних ділянках для спорудження нежитлових об’єктів: мережевих магазинів чи торгових центрів. Полушин зазначає, що інвестори з Ізраїлю, Англії і США виявили інтерес до Дніпропетровська, Києва, Одеси, Львова, а також містечок Західної України. Втім, поки іноземці обережні, але виявляють готовність інвестувати опісля закінчення війни в Україні.

Президент “Фасбі Україна”, Олександр Бондаренко, відмічає, що на перешкоді попиту на об’єкти нерухомості стають заморожені банківські депозити. Експерт зазначив, що найближчим часом ринок нової нерухомості досягне свого дна − 1 тис. дол. за 1м2 житла. Наразі ж середня ціна становить 1480 дол.

За такої ситуації інвестування у нерухомість стане дуже вигідним, особливо, якщо влада оголосить низку реформ. Адже у Грузії, опісля оголошення реформ, ринок нерухомості одразу ж активізувався.

Що стосується вторинного ринку житлової нерухомості, то тут у період з 31 жовтня по 7 листопада середня ціна за 1 м2 становила 1826 дол. Таку інформацію передає РБК. Так, падіння цін на 1-кімнатні квартири спостерігалося одразу в 5 районах Києва, натомість у Дарницькому, Дніпровському, Подільському, Оболонському і Шевченківському районах ціни, навпаки, зростали.


Читати також:

  1. ВВП України знову падає
  2. Чому інвестори тікають з України
  3. Оцінка житла в Україні впала в ціні
  4. «Вторинка» дорожчає
  5. Країною з найкращою репутацією у світі стала Канада, 42 місце – за Україною

Тема : News