Інвестиції у ринок нерухомості зростуть?

За повідомленням консалтингової компанії DTZ цьогоріч, попри складну ситуацію в країні, інвестиції у ринок нерухомості зростуть, як мінімум, удвічі. Так, експерти очікують, що за підсумками 2014 року вони збільшаться до $250 млн.

Так, аналітики компанії зазначають, що загальний обсяг вторинного інвестування у цьому році в Україні на ринку нерухомості становитиме $100-250 млн, натомість у 2013 році цей показник зупинився на позначці $48 млн.

Експерти найкращими варіантами для вторинного інвестування визнали якісні об’єкти офісної і торгівельної нерухомості столиці та інших великих міст. Окрім того, прогнозується зростання інвестицій у житловий сектор ринку.

Минулоріч капінвестиції у будівництво житлових будинків дорівнювали 40 млрд 250 млн грн. Зі слів президента “Київміськбуду” Ігора Кушніра, нерухомість є привабливим об’єктом для капіталовкладень, адже навіть під час затяжних криз ціна на об’єкти нерухомості залишається відносно стабільною, а за час стабілізації квартири можуть навіть зрости у ціні.

Раніше повідомлялося, що українці активно позбавляються від нерухомості. Так, кількість виставлених на продаж об’єктів нерухомості за зиму зросло на 15% порівняно з осіннім показником. Таку інформацію повідомляють аналітики порталу оголошень Slando.

Найактивніше українці воліли продати квартири і будинки, також на 10% зросла кількість пропозицій об’єктів комерційної нерухомості; на 5% − оголошень про продаж земділянок. Цікаво, що найчастіше продавці виявляли бажання продати середньоцінову та елітну нерухомість, а кількість оголошень щодо продажу недорогих метрів відчутно не змінилася.


Читати також:

  1. У вересні ринок нерухомості припинить діяльність?
  2. Інвестиції в комерційну нерухомість України випередили прогнози експертів
  3. Ринок оренди квартир. Підсумки травня 2013 року
  4. Інвестиції у вітчизняну економіку впали
  5. У Києві виникла нова категорія житла

Тема : industry News,News