Капіталовкладення у нерухомість Києва зросли

Обсяг капіталовкладень у нерухомість столиці в жовтні поточного року становив 28 млн 406 тис. дол., що перевищує показники вересня на 31,4%. Такими є результати аналітичного звіту експертів видання “Столична нерухомість”, повідомляє УНН.

Так, у жовтні сегмент житла до 50 тис. дол. зайняв частку в 23% від загальної кількості угод. 65% угод було проведено в сегменті 50-100 тис. дол. − здебільшого це були 2-3 кімнатні квартири в Голосіївському, Печерському і Дарницькому районах столиці. Частка угод у сегменті 100-250 тис. дол. становила 12%.

До речі, за період січень-жовтень поточного року будпідприємства України порівняно із аналогічним періодом минулоріч скоротили обсяги робіт на 20,8%, до 40,6 млрд грн. Про це йде мова в інформації Держстату.

За аналізований період обсяги робіт із будівництва будівель впали на 16,1%, у тому числі з будівництва житла − на 4,1%, нежитлових приміщень − на 26,7%. Що стосується робіт із будівництва споруд інженерного призначення, то тут обсяг скоротився на 26,1%.

Також у повідомленні Держстату зазначається, що за січень-жовтень роботи з нового будівництва, реконструкції і технічного переоснащення становили від загального обсягу 80,7%, а роботи з поточного і капремонту становили 8,4% і 10,9%.

Столичні будівельні підприємства знизили обсяг робіт на 20%, виконавши 22% від загального обсягу будробіт в Україні.

Зазначимо, що ці дані не враховують території АР Крим і Севастополя, а також зони АТО.


Читати також:

  1. Попит на елітну нерухомість Києва зупинився
  2. Обсяги зовнішньої торгівлі товарами зросли
  3. Інвестори активно вкладають кошти у комерційну нерухомість
  4. Обсяг угод на біржах України впав у рази
  5. Нове житло у передмісті Києва стрімко дорожчає

Тема : industry News,News