Київ увійшов до ТОП-5 європейських міст з найдорожчими готелями

 У багатьох великих містах Європи ціни на готельні номери мають тенденцію до зростання, проте в деяких містах гості готелів можуть зекономити на знижках.

Про це свідчать результати Барометра готельних цін безкоштовної онлайн-служби резервування більш ніж 210 000 готелів по всьому світу hotel.info.

Як зазначають експерти, в Європі містом з найдорожчими готелями стала Москва, а в світовому рейтингу переміг Нью-Йорк. Київ увійшов до ТОП-5 в європейському рейтингу.

У Москві, яка за чисельністю населення з великим відривом випереджає всі інші столиці Європи, ціни на готелі зросли в листопаді 2001-го року до $ 243. Друге місце експерти віддали Осло власники готелів вимагають за номер в середньому $ 226.

Трохи нижче в десятці європейських лідерів розташувалися Стокгольм і Київ з середніми цінами в $ 190 і $ 180 відповідно. Після столиці України в ТОП-10 - Копенгаген, Париж, Лондон, Амстердам і Брюссель.

“Виходячи з аналізу міжнародних цін, можна зробити висновок, що Велике яблуко – дуже дороге місце”, – так експерти представляють перше місце з серед міст з найдорожчими готелями в світі.

У Нью-Йорку, за даними hotel.info, з листопада минулого року ціни на готельний номер зросли на 7,57% – до $ 276. У ТОП-5 в світовому списку розташувалися також Токіо, Ріо-де-Жанейро, Сінгапур і Гонконг.
Слідом за ними, з шостого по десяте місце зайняли Цюріх, Сеул, Буенос-Айрес, Шанхай і Стамбул.


Читати також:

  1. Міжнародні готельні мережі переорієнтовуються з Києва на регіони України
  2. Сеул очолив рейтинг найбільш “розумних” міст планети
  3. Цього року Київ заробив на рекламі більше 100 млн грн
  4. Київ прийняв бюджет з профіцитом у півмільярда гривень
  5. Київ має намір у 2012 році заробити на рекламі не менш як 100 млн грн

Джерело : Кореспондент   |   Тема : News