Кількість автівок на тисячу населення зросте

Як передає видання “Бізнес”, наразі на тисячу українців припадає 171 легковий автомобіль. Втім, очікується, що вже у 2014 році цей показник зросте до 196 автівок на тисячу населення. Таку думку висловив у своєму блозі Олександр Охрименко, президент Українського аналітичного центру.

Експерт зазначає, що у 2011 році на тисячу українців припадало 154 легкових автомобіля, а у 2004 − всього 102 штуки.

Згідно з даними прогнозу Boston Consulting Group, у найближчі 7 років попит на автівки в Україні зросте у 2,5 рази, і вже у 2020 році буде реалізовано майже 500 тисяч нових автомобілів.

Втім, поки що продажі нових легкових автомобілів в Україні лише падають. Так, за січень-жовтень поточного року порівняно з 10 місяцями 2012 року продажі авто впали на 7% − до 180,831 тис. одиниць. Таку інформацію повідомляє УНІАН з посиланням на дані прес-служби асоціації “Укравтопром”.

За десять місяців поточного року продажі комерційних авто і автобусів скоротилися на 26% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Загалом за даними “Укравтопрому” за звітний період продажі всіх автотранспортних засобів просіли на 9% порівняно із аналогічним періодом минулого року.

У жовтні продажі автотранспортних засобів скоротилися на 44% порівняно із жовтнем минулого року. Також стало відомо, що продажі нових автотранспортних засобів у жовтні становили 91% від загальної кількості реалізованих автомобілів.


Читати також:

  1. Продажі автівок скоротяться на 13%
  2. В Україні збільшився продаж автомобілів
  3. Вітчизняний авторинок відчутно просів
  4. Продажі автівок в Україні активізувалися завдяки спецмиту
  5. В Україні падають обсяги автовиробництва

Тема : News