Коли відновиться українська будівельна галузь?

Зі слів експертів вітчизняної будгалузі, відновлення зростання українського ринку будівництва слід очікувати не раніше 2016 року. Про це повідомляє Companion.

У ході III  Національної конференції учасників ринку сталевого будівництва Дмитро Сенниченко, управляючий директор Jones Lang LaSalle, повідомив, що на сьогодні попит на комерційні приміщення стрімко падає і ринку знадобиться кілька років, щоб забудовникам було економічно вигідно розпочинати будівництво нових БЦ і ТЦ.

На думку учасників ринку, найбільш важливим фактором зростання ринку будівництва є попит на локальному нерухомому ринку. Роман Курашев, управляючий директор Українського Центру Сталевого Будівництва, зазначає, що на 2015 рік немає ознак покращення ситуації на українському ринку комерційної нерухомості, тож поновлення активності очікується ближче до 2016 року.

На думку пана Сенниченка, потік інвестицій в українську комерційну нерухомість стримує не надто активне використання девелоперами новітніх технологій. До речі, нещодавно був оприлюднений рейтинг найкращих міст Європи для розміщення торгівельних центрів.

Лідером у рейтингу став Лондон, за яким розташувалися Париж, Москва, Мілан, Мадрид і Рим. Натомість Київ увійшов до ТОР-20, обігнавши серед інших міст Брюссель і Цюріх. Таку інформацію повідомляє видання Вголос із посиланням на доклад «Destination Europe 2015» консалтингової компанії JLL.

У ході формування докладу аналітиками JLL були розглянуті дані про присутність і розширення 250 міжнародних брендів на 57 європейських ринках.


Читати також:

  1. Чи зросте українська економіка в 2014 році?
  2. Українська нерухомість подорожчала
  3. Українська економіка погіршує показники
  4. Що очікує IT-галузь у найближчому майбутньому?
  5. IT-галузь: розвиток технологій за прогнозами Garntner.

Тема : News