Консультанти ринку нерухомості: “У Києві зафіксували будівельний бум”

Зі слів Ігоря Ніконова, керівника будкомпанії “К.А.Н. Девелопмент”, зараз у Києві спостерігається будівельний бум, який спричинила девальвація гривні, а також різке падіння довіри населення до банківської системи країни через припинення діяльності багатьох фінустанов. Українці, аби зберегти свої кошти, вкладають їх у квадратні метри.

Втім, експерт зазначив, що на ринку нерухомості столиці працюють 30-40% сумнівних забудовників, які задля завоювання частини ринку демпінгують ціни на житло. Така ситуація у випадку різких коливань цін може спричинити зупинку робіт на об’єктах через нестачу резервних коштів на добудову.

До речі, наші співвітчизники дедалі більше своїх кревних вкладають в нерухомість за межами країни. Продавці житла за кордоном все частіше презентують свої можливості в Україні, адже  зацікавлені в українських інвесторах. Про це повідомив Олександр Атлас, директор Kiev Property Expoforum.

Пан Атлас зазначає, що хоча політично наша держава ще не є частиною Європи, але у свідомості українців дедалі виразніше проявляється інтеграція в європейську спільноту. Тож населення частіше звертає увагу на закордонну нерухомість, все менше побоюючись ризиків.

Найпопулярнішими країнами для придбання квадратних метрів на сьогодні є Болгарія, Туреччина й Греція.

Що стосується ринку вторинного житла, то в Україні майже 70% житлового фонду потребує утеплення зовнішніх стін, заміни старих вікон, встановлення індивідуального опалення і модернізації мереж опалення і гарячого водопостачання. Про це повідомив Геннадій Зубко, голова Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства.


Читати також:

  1. На ринку планшетів зафіксували спад
  2. Житло дешевшає не лише в Києві, але й в регіонах
  3. У 2025 році ринку нерухомості настане кінець?
  4. Інвестиції у ринок нерухомості зростуть?
  5. HR-консультанти виявили фахівців, що були найзатребуванішими у жовтні

Тема : industry News,News