Користувачі ігнорують рекламу

Попри неабияку популярність Instagram, Snapchat і Facebook, результати дослідження Kantar TNS Connected Life продемонстрували, що 26% респондентів ігнорують пости або рекламу від брендів у цих мережах.

У дослідженні зазначається, що користувачі соцмереж відчувають, що за ними “постійно стежить” інтернет-реклама – про це зазначили 34% опитаних. Цікаво, що найбільш скептично налаштовані щодо реклами юзери проживають у скандинавських країнах. Там 57% респондентів відповіли, що ігнорують рекламу від брендів.

У Бразилії таких користувачів виявилося 19%, у Саудівській Аравії – 15%, у Китаї – 24%, а в Південній Африці – 26%.

В середньому по світу показник блокування реклами становить 18%, але в Польщі він суттєво вищий – 51%.

До речі, наразі Snapchat користуються 23% інтернет-юзерів у всіх країнах, натомість два роки тому показник популярності мережі становив 12%. Instagram також наростив аудиторію – із 24% у 2014 році до 42% цьогоріч.

Також стало відомо, скільки інтернет-користувачів дивиться рекламу. У ході свого дослідження InSkin Media опитали 4 тис. респондентів і з’ясували, що в середньому на рекламне повідомлення дивляться 0,7 сек.

Так, 25% видимої реклами користувачі просто ігнорують, а на 1/3 банерних повідомлень витрачають 1 сек. Більше секунди переглядають 42% рекламних повідомлень. Тож, щоб рекламу дивилися 1 сек., вона повинна бути “видимою” в середньому 14 сек., а щоб ролик переглядали 2 сек., він повинен тривати 33 сек.


Читати також:

  1. Рекламу в мобільних телефонах ігнорують більшість користувачів
  2. На інтернет-рекламу в 2012 році витратять $ 98 млрд
  3. Зросли витрати на рекламу в Facebook
  4. Витрати на мобільну рекламу зросли
  5. Українські інтернет-користувачі зареєстрували більше мільйона блогів

Тема : industry News,News