Кожне десяте підприємство в Україні на межі банкрутства

Як свідчать дані нещодавнього опитування кадрового порталу  HeadHunter Україна, останні події в країні негативно вплинули на стан вітчизняного бізнесу. Так, виявилося, що кожен другий респондент зазначає про невтішні тенденції у своєму бізнесі, а майже 15% учасників опитування стверджують, що їх компанії на межі закриття.

Найчастіше погіршення ситуації у компаніях відмічають працівники банківської (50%) і маркетингової (51%) сфер, також справи погані у компаніях, що займаються торгівлею (54%). Про закриття бізнесу часто говорять у будівельних фірмах (27%), виробничих (16%) і консалтингових (14%).

Натомість четверта частина вітчизняних компаній працюють без змін, а ще п’ята частина не можуть визначитися, чи погіршилися показники їхнього бізнесу. Всього 2% респондентів можуть похвалитися зростанням і покращенням показників.

Що стосується зарплатного питання, то лише половина офісних працівників вчасно отримує заробітну плату, яка залишилася на попередньому рівні. У той же час 26% респондентів отримують меншу зарплатню або ж із постійними затримками. 1/5 працівників зарплату не зменшили, але час від часу затримують. І лише 4% пощастило з підвищенням оплати праці.

Найбільш проблемна ситуація із зарплатою у жителів східних і південних областей − 35% і 32% відповідно, а на Західній Україні − 13%. У столиці з виплатою зарплат мають труднощі 24% компаній. Дослідження також показало, що найбільше скорочують і затримують заробітну плату будівельникам (43%), працівникам сфери логістики (32%) і тим, хто занятий на виробництві (31%).


Читати також:

  1. Іноземні компанії скорочують українців
  2. Десятка найпрестижніших професій в Україні
  3. Українці не дораховуються обіцяної зарплати
  4. Середня зарплата в Україні зросла
  5. Половина українських працівників не витримує випробувального терміну

Тема : News