Країною з найкращою репутацією у світі стала Канада, 42 місце – за Україною

За  результатами дослідження Country RepTrak 2012 від Reputation Institute, яке оцінює найавторитетніші країни світу, державою з найкращою репутацією стала Канада.

Як повідомляє Forbes, Reputation Institute проводить щорічні онлайн-опитування близько 36 тис. осіб-представників країн G8. У ході дослідження оцінюється 50 країн світу за критеріями народної довіри, поваги, захоплення та прихильності до держави.  Ці чотири складові поділяються на 16 категорій, що включають у себе: якість життя, товари й послуги, бізнес-середовище і навіть природну красу.

Канада перемагає в рейтингу вже другий рік поспіль. За словами Ніколя Жорж Трада, керуючого партнера Reputation Institute, Канада не тільки зберегла свої лідируючі позиції, а й підвищила загальний бал більше ніж на три очки. Таке підвищення – рідкість для країн першої десятки.

Канада зміцнила свою репутацію, продемонструвавши лідерство в трьох ключових критеріях – розвинута економіка, ефективний уряд та привабливість навколишнього середовища.

За критеріями стабільності, сильної демократії, високого ВВП та розвиненої соціальної інфраструктури позиції після Канади посіли Австралія, Швейцарія, Швеція та інші скандинавські країни. 23 і 43 місце належить США і Китаю відповідно.

Цьогоріч Україна отримала 42 місце у рейтингу – на дві позиції нижче ніж минулого року. Як і в 2011 році, Росія посіла 45 місце, за нею розташувалися Саудівська Аравія, Нігерія, Пакистан, Іран та Ірак.

Директор з маркетингу і партнер компанії Reputation Capital Group, ексклюзивного представника Reputation Institute в Україні та Росії, Олексій Чуєв зазначає, що порівняно з 2011 роком індекс міжнародної репутації Україні дійсно дещо знизився. Це пов’язано з тим, що вивчення репутації країн проводилося в період із січня по лютий, а в Європі в цей час розгорнулася PR-кампанія проти проведення в Україні Євро-2012, що й спричинило зниження індексу її репутації на початку 2012 року.

Нині Україна, Бразилія, Колумбія, Сінгапур і Таїланд розглядаються як країни зі сприятливими умовами для ведення бізнесу, тому за останні чотири роки їх результат в рейтингу збільшився на 10 пунктів.


Читати також:

  1. У рейтингу світової торгівлі Україна стала 86
  2. Україна зміцнює позиції конкурентоспроможності
  3. Кіберзлочинність стала одним із п’яти найпоширеніших економічних злочинів в Україні
  4. Україна увійшла в рейтинг країн з найбільш якісною вищою освітою
  5. Times: щорічний рейтинг репутації світових ВНЗ

Тема : News