Майбутнє криптовалют: продавці ігнорують Bitcoin

Попри ажіотаж довкола теми криптовалют майбутнє віртуальних грошей досі залишається туманним, адже, приміром, Bitcoin поки не ввійшов у повсякденний вжиток населення, пише ubr.ua.

Продавці товарів і послуг не поспішають використовувати криптовалюти як платіжний засіб. Так, із топ-500 найкрупніших мережевих магазинів, що відслідковуються ресурсом Internet Retailer, лише три ризикнули приймати до оплати Bitcoin.

Аналітики фінансових ринків прогнозують довготермінову тенденцію спаду популярності віртуальних грошей на фоні коливань курсів. Так, ще в 2016 році до оплати їх приймали п’ять мережевих магазинів.

Станом на кінець травня – початок червня цього року курс криптовалюти досягнув свого максимального значення, і відтоді спостерігаються помітні коливання і зниження курсу. Наразі операції з Bitcoin займають чимало часу і обкладаються комісіями, що також не сприяє успіху криптовалюти серед населення.

За даними coinmarketcap, сумарна ринкова вартість віртуальних грошей за останній місяць впала майже вдвічі − з 115 до 61 млрд дол.

До речі, нещодавно Маріуш Тарнопольський, астрофізик із Ягеллонського університету, спрогнозував ймовірний курс Bitcoin на початок наступного року. Так, вчений вирахував, що ціна за один біткойн становитиме 4 537,23 дол. Обрахунки здійснювалися на основі комп’ютерного моделювання динаміки курсу криптовалюти до долара методом Монте-Карло, пише internetua.com.

Також дослідження, раніше проведені німецькими й іспанськими математиками, свідчать, що до 2025 року частка Bitcoin у загальній ринковій капіталізації віртуальних грошей впаде до 50%, а сумарна частка інших криптовалют зросте.


Читати також:

  1. Ринок криптовалют обвалився
  2. Біткоін продовжує падати
  3. Дослідження: 70% директорів найбагатших компаній ігнорують соціальні мережі
  4. Користувачі ігнорують рекламу
  5. Майбутнє за міні-планшетами?

Тема : News