На ринку планшетних ПК спостерігається негативна динаміка

У другому кварталі цьогоріч на глобальний ринок було відвантажено 33,54 млн планшетних комп’ютерів. А це менше на 4,8%, якщо порівнювати з попереднім кварталом. У річному перерахунку падіння становило 8,8%. Таку інформацію повідомляє UBR із посиланням на дані TrendForce.

Негативну динаміку продажів планшетів учасники ринку пояснюють відсутністю цікавих новинок, що могли б стимулювати попит. Провідні виробники цих пристроїв, такі як Apple і Samsung, стали приділяти менше уваги своєму асортименту “таблеток”. Тож, враховуючи ці тенденції, очікується, що від липня по вересень у галузі буде зареєстроване перше поквартальне значне зниження показників.

Аналітики додають, що за минулий квартал лідер за продажами планшетів Apple поставив на світовий ринок майже 10 млн пристроїв, що менше на 3% за результат січня-березня цього року. Порівняно з минулим роком падіння становило 9%.

У TrendForce зазначають, що висока ціна на iPad Pro і відсутність нововведень в дизайні пристрою не сприяє успіхові справ Apple, тож очікується, що за липень-вересень цьогоріч поставки планшетів знизяться ще більше – у поквартальному обчисленні на 8%.

Другий за величиною виробник планшетних ПК − Samsung за минулий квартал відвантажив 6 млн пристроїв, а спад продажів дорівнював 7,3% порівняно з попереднім кварталом і 23,9% − у річному вираженні. Очікується, що поставки планшетів цієї компанії до кінця поточного року будуть знижуватися: за підсумками третього кварталу прогнозується семивідсоткове падіння.


Читати також:

  1. Поставки планшетних ПК впали на третину
  2. Новини ринку планшетів
  3. Смарт-браслети лідирують на ринку гаджетів, що носяться
  4. На ринку планшетів зафіксували спад
  5. Ринок планшетів продовжує падіння

Тема : industry News,News