На українському ринку праці зріс попит на бухгалтерів і фінансистів

За підсумками 2015 року на вітчизняному ринку праці зросла кількість вакансій і резюме у сферах hr, юриспруденції і фінансів. Найбільш активними в пошуку роботи були бухгалтери і фінансисти.

Експерти пояснюють попит на цих фахівців постійними змінами в українському законодавстві і Податковому кодексі. Таку інформацію повідомила Ірина Безсмертна, старший консультант кадрового холдингу АНКОР, передає ubr.ua.

Якщо порівнювати з даними 2014 року, у 2015-му кількість резюме фахівців сфери управління персоналом зросла майже на 25%. Така тенденція була зумовлена бажанням шукачів збільшити рівень своїх прибутків, а також структурними змінами в компаніях.

Пані Безсмертна зазначила, що торік більшість тих, хто шукав роботу, прагнули влаштуватися в IT-компанії, адже в них зарплати прив’язані до курсу долара.

Що стосується розміру заробітних плат, то в році, що минув, він тримався на рівні 2014 року, а найважливішим працівникам зарплату могли підвищити не більше аніж на 10%. Згідно з прогнозами на 2016 збільшення зарплат понад 10-15% не передбачається.

У цілому український ринок праці дещо оживився, але валютні коливання не дають йому активно працювати. Попит на бухгалтерів, юристів і фахівців hr у 2015 році зріс на третину порівняно з результатами попереднього року.

Експерт також зазначає, що в 2016 році роботодавці навряд найматимуть багато нових працівників у штат, а радше віддаватимуть роботу на аутсорсинг. Так, чимало міжнародних крупних компаній у свої бюджети заклали більше коштів саме на оплату віддаленим працівникам.


Читати також:

  1. Що відбувалося на ринку праці у січні?
  2. Попит на ноутбуки знову зріс
  3. Ситуація на ринку праці в серпні
  4. Попит на нові авто зріс?
  5. Що відбувалося на ринку праці у червні?

Тема : industry News,News