На які послуги українці витрачають найбільше коштів?

За перший квартал поточного року українці найбільше коштів витратили на транспортні послуги, складські, поштові і кур’єрські – 55,7 млрд грн. Роком раніше показник був меншим на 1,2%. Такими є дані дослідження Pro-Consulting, пише ubr.ua.

На другому місці за витратами – послуги інформації і телекомунікації. На них наші співвітчизники віддали 24,1 млрд грн. Порівняно з даними за минулий рік витрати зросли на 2,47%.

Видатки на професійну, наукову і технічну діяльність становили 10,9 млрд грн, а операції з нерухомістю в першому кварталі цьогоріч обійшлися населенню в 10,6 млрд грн.

Ще 6,7 млрд грн було витрачено на адміністративне і допоміжне обслуговування. Тут зростання становило майже 1%.

За звітний період готельне та ресторанне обслуговування коштувало населенню загалом 3,9 млрд грн. А витрати на послуги з охорони здоров’я становили лише 2,6 млрд грн.

Заощаджували українці на мистецтві, розвагах та спорті – 1,2 млрд грн.

У сумі за перші три місяці поточного року на ринку послуг було витрачено 120 млрд грн.

Окрім цього, стало відомо, що більшість наших співвітчизників продовжують вирішувати робочі питання навіть під час відпустки. Так, згідно з опитуванням Work.ua, трьом з чотирьох респондентів доводилося виконувати робочі завдання на відпочинку. Третина українців постійно стикалися з цим, а 46,4% − періодично.


Читати також:

  1. Скільки коштів українці забрали з депозитів у 2014?
  2. Українці витрачають на харчі більшу половину зарплати
  3. Українці витрачають більше грошей онлайн на планшети
  4. Де здають в експлуатацію найбільше житла?
  5. Банки заробили 1,9 млрд гривень

Тема : industry News,News