Найкращі країни для інвестицій у житло

У дослідженні World Residential Investability Ranking компанії Savills було визначено найкращі країни для інвестицій у житлову нерухомість. Аналітики проаналізували країни за наступними критеріями: економічне зростання, зростання кількості населення, рівень цін на будинки і квартири, запас житла тощо.

До трійки лідерів серед окремих ринків нерухомості увійшли Лос-Анджелес, Маямі і Нью-Йорк. До десятки лідируючих ринків житла увійшли також Іспанія і Португалія. Зі слів аналітиків Savills, хорошим прикладом ринку нерухомості є ринок Португалії. тут повільне зростання кількості населення обмежує місцевий попит, але перспективи держави покращують потужний попит на житло з боку іноземців,низький запас житла і зниження цін.

Найкращими країнами для інвестицій у житловий фонд визнали Сполучені Штати, ОАЕ, Сінгапур, Великобританію, Іспанію, Карибські острови, Австралію, Португалію, Італію та Францію.

До речі, ринок житла Київської області не має жодного іноземного інвестора, аті забудовники, що заявлені як іноземні, здебільшого належать українцям, що володіють земельними ділянками, або ж підставним фірмам. Про це зазначає Дмитро Шостя, керівник відділу продажів ЖК Park Stone.

Зі слів експерта, іноземні інвестори не вкладають кошти у приміське будівництво з причин високого рівня корумпованості дозвільної системи у галузі.

Експерт зазначає, що, до прикладу, підключити окремий житловий комплекс чи містечко до газу та електрики офіційно і легально неможливо, тому для спрощення процедури і надання більшої солідності проекту в очах чиновників і покупців, власники земельних ділянок засновують іноземну фірму.


Читати також:

  1. Найпривабливіші країни для прямих інвестицій
  2. Нове житло у передмісті Києва стрімко дорожчає
  3. Житло дешевшає не лише в Києві, але й в регіонах
  4. Житло у передмісті столиці відчутно здорожчало
  5. Країни BRICS отримали 1/5 іноземних інвестицій

Тема : industry News,News