Найпривабливіші країни для прямих інвестицій

Як повідомляє ресурс Корреспондент.net, міжнародна консалтингова компанія A.T.Kearney оприлюднила рейтинг найпривабливіших країн для ПІІ − прямих іноземних інвестицій.

Згідно з новим рейтингом після 12-річної перерви Сполучені Штати повернули собі звання лідера, потіснивши Китай. Експерти зазначають, що хоча США і мають значний зовнішній борг і невизначеність у фінансовій політиці, однак відновлення ринку житла і зростання видобутку “нетрадиційних” нафти та газу допомогли країні очолити список.

До ТОР-5 найбільш привабливих країн для прямих іноземних інвестицій увійшли також Бразилія, Канада та Індія.

Порівняно з результатами минулого року Російська Федерація перемістилася на 11 місце у списку з 12-го, випередивши Францію. У той же час вона поступилася Мексиці і Сінгапуру. Аналітики A.T.Kearney підкреслили, що Росія наразі рухається в напрямі “диверсифікації і модернізації економіки”. Крім того, опісля приєднання в 2012 році до Всесвітньої торгової організації наш північний сусід отримав широкий доступ до іноземних інвестицій і експортних ринків.

До речі, індекс інвестиційної довіри (FDI Confidence Index by A.T.Kearney) ранжує країни за тим, яким чином економічні, політичні і регуляторні зміни впливають на прямі іноземні інвестиції. Дослідження було проведене з жовтня по листопад минулого року. У його ході було опитано більше 300 менеджерів вищої ланки з 28 держав світу.

Нещодавно також експерти консалтингової компанії CBRE назвали найпопулярніші країни для інвестування в нерухомість. На першому місці цього рейтингу опинилася Німеччина, а найбільш привабливим серед міст дослідники назвали Лондон.


Читати також:

  1. Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну в І кварталі виріс на 1,3%
  2. Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну зменшився
  3. Країни BRICS отримали 1/5 іноземних інвестицій
  4. Бізнес очікує на позитивні зміни в економіці країни
  5. Країни, що розвиваються, скорочують частку євро

Тема : News