Найзбитковіші галузі першого півріччя

За січень-червень цьогоріч середні і великі підприємства України зазнали збитків на 103,62 млрд грн, а ті, що отримали прибутки, заробили 124,52 млрд грн. Тож підсумковий фінрезультат виявився позитивним і становив 20,89 млрд грн, пише Delo.ua, посилаючись на дані Держстату.

Найбільш збитковими за звітний період стали промислові підприємства (37,1% від загальної кількості), які втратили понад 54 млрд грн. Найбільші втрати в галузі продемонстрували виробники харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, поставники газу, електроенергії, кондиціонованого повітря і пари, а також металургійні підприємства.

На другому місці за збитковістю виявилися компанії, що займаються роздрібною і оптовою торгівлею, а також ремонтом автомобільного транспорту і мотоциклів. Вони втратили 18,25 млрд грн. У відсотковому вираженні 28,7% з них продемонстрували від’ємний результат.

На третій позиції – компанії, що здійснюють операції із нерухомістю. Тут втрати становили 7,5 млрд грн, а збитковими стали 50,3%.

Мінусові показники також виявилися в IT і телекомунікаційному секторах – втрати становили 4,6 млрд грн. Більше третини (35,9%) з них показали від’ємний результат.

До ТОП-5 також увійшли страхові і фінансові компанії. Їхні збитки перевищили 4 млрд грн, а збитковими виявилися 30,6% від загальної кількості.

Цікаво, що галузі з найбільшим рівнем збитків також продемонстрували і найвищі прибутки.


Читати також:

  1. Українські підприємства завершили півріччя з прибутком
  2. Кількість збиткових банків в Україні зросла
  3. Українські підприємства підраховують збитки
  4. Український ринок зовнішньої реклами: підсумки I-го півріччя
  5. Ринок онлайн-реклами зріс на 14%

Тема : industry News,News