Нерухомість у Києві здешевіла

У січні на ринку вторинної нерухомості Києва середня вартість 1м2 знизилася на 0,5%, що в середньому $1,475 тис. Таку інформацію надає портал “Столична нерухомість”, передає «Інтерфакс».

Падіння цін у доларах на старі квартири за аналізований період було характерне для всіх районів столиці, але спад не був рівномірним. Так, у Дарницькому районі зниження ціни становило 0,1%, а в Голосіївському – 1,9%.

У доларовому еквіваленті спад цін на б/в житло в січні цьогоріч до січня минулого року становив 16%.

За цей період  нерухомість економсегменту втратила в ціні 1,3%, що дорівнює $832 за 1м2, а в преміальному сегменті – 0,2%, до $2,558 тис.

У січні 2016 року пропозиція “вторинки” в столиці зменшилася на 0,3%, якщо порівнювати з даними грудня 2015 року, до 17,991 тис. квартир. Від січня до січня спад становив приблизно 2,5%.

Аналітики порталу зазначають, що за підсумками січня найбільшу кількість старих квартир в Києві продавці пропонували в Дарницькому районі (16%), Печерському (13%), а також Шевченківському (12%). Найменше – у Святошинському (9%), Деснянському (7%), Оболонському (7%) і Подільському (5%) районах.

До речі, за повідомленням експерта з нерухомості Артура Пилипчука, у поточному році український ринок нерухомості не лише стабілізується, але й дещо активізується, а вартість 1м2 не зазнає різких коливань. Про це зазначає УНН.


Читати також:

  1. Що відбувається з цінами на квартири в Києві?
  2. У червні кількість виставлених на продаж старих квартир зросла
  3. Столична нерухомість: ціни, попит, пропозиція
  4. У Києві виникла нова категорія житла
  5. Вторинне житло в Києві зросло у ціні

Тема : News