Обіг роздрібної торгівлі зріс

За січень-серпень поточного року обіг роздрібної торгівлі в Україні зріс на 3,1% у зіставних цінах, якщо порівнювати з аналогічним періодом 2015 року, і становив 731,6 млрд грн. Про це повідомляє Держстат, пише УНІАН.

Так, за даними відомства, найбільш суттєво обіг роздрібної торгівлі збільшився на Львівщині та в Київській області – на 7,7% і 7,3% відповідно. Натомість найвідчутніше знизилися показники на Донеччині – на 5,9%. У столиці за звітний період відбувся незначний підйом − на 3,9%.

Наведені дані не враховують території проведення АТО і тимчасово окупований Крим і м. Севастополь.

Нагадаємо, що в 2015 році обіг торгівлі вроздріб становив приблизно 1 трлн грн, що було на 20,7% менше за аналогічний показник попереднього року.

До речі, у 2017 році прожитковий мінімум піднімуть на 10%, що на 2 п. вище за рівень інфляції. Очікується, що до кінця наступного року він становитиме 1 700 грн. Про це заявив Олександр Данилюк, міністр фінансів, під час докладу щодо показників проекту бюджету на 2017 рік, пише vse.media.

Також стало відомо, що в серпні в Україні зросли обсяги промислового виробництва на 3,4% після спаду в липні на 0,2%.

До речі, раніше повідомлялося, що за перший квартал цьогоріч українські домогосподарства стали витрачати на 2,1% більше коштів, аніж у попередньому, повідомив Держстат.


Читати також:

  1. Обсяг роздрібної торгівлі в Україні зріс
  2. Обсяг роздрібної торгівлі зменшився
  3. Обіг електронних грошей в Україні перевищив мільярд гривень
  4. Обсяг світової торгівлі сягнув рекордного рівня
  5. Третина внутрішньої торгівлі перебуває в тіні

Тема : industry News,News