Обсяги будівництва в Україні зросли на 21%

За січень − лютий цього року українськими підприємствами було виконано будробіт на загальну суму 8,4 млрд грн, а це перевищує результати аналогічного періоду 2016 року на 21%, повідомляє «РБК-Україна», посилаючись на дані Держстату.

Так, за лютий 2017-го обсяги будівництва зросли на 4,8%, якщо порівнювати з минулорічними показниками другого зимового місяця. А порівняно з січневим результатом спостерігається покращання на 2,3%.

На зведення будівель у січні − лютому цьогоріч було витрачено 4 млрд 669 млн грн, з них на житлові будинки – 2 млрд 664 млн, а на нежитлові – 2 млрд 5 млн грн.

Будівництво інженерних споруд обійшлося у 3 млрд 712,7 млн грн, а витрати на нове будівництво, реконструкцію і техпереобладнання сягнули 83,5% від сумарного обсягу виконаних будробіт. Частка капітального і поточного ремонту становила 7,8 і 8,7% відповідно.

Традиційно найбільше збудували в Києві, а на другому місці – Харківська область.

До речі, зі слів Дмитра Войцеха, члена ради директорів Конфедерації будівельників України, опалення квартир у нових будинках значно дешевше, аніж у помешканнях «вторинки». На оплаті за тепло жителі новобудов заощаджують майже вдвічі порівняно з власниками старих квартир.

Нагадаємо, що в 2016 році показник зведення нових квадратних метрів покращився на 13,1%, якщо порівнювати з даними позаминулого року. При цьому, за інформацією Держстату, зростання обсягу будівельних робіт спостерігалося в усіх сферах будівництва.


Читати також:

  1. В Україні стали більше будувати
  2. Обсяги зовнішньої торгівлі товарами зросли
  3. Капіталовкладення у нерухомість Києва зросли
  4. Західна Україна – лідер із житлового будівництва
  5. Ціни на монтажно-будівельні роботи в Україні зросли

Тема : News