Оренда квартир в Києві: на що розраховувати?

Традиційно з початком вересня у столиці зріс попит на оренду квартир, повідомляє Галина Мельникова, директор АН “Благовіст”, пише ubr.ua. За серпень агентством було укладено 429 угод здачі квартир в оренду, що на 21,5% перевищує результат липня. Загальні витрати на найм житла зросли на 22% і подолали позначку в 246 тис. дол.

Здебільшого в серпні у Києві орендували квартири за ціною до 500 дол./місяць − 56% від загального попиту. Це були одно- і двокімнатні апартаменти в Печерському, Дарницькому, Дніпровському, Подільському, Оболонському, Шевченківському і Голосіївському районах.

В агентстві зазначають, що за 5-6 тис. грн можна винайняти вмебльовану квартиру з ремонтом і побутовою технікою в різних районах столиці. За таку ж ціну можна знайти тимчасове житло і в новобудові.

У ціновому діапазоні 500-1000 дол./місяць за звітний період було укладено 33% угод. В основному це були дво- і трикімнатні апартаменти в Голосіївському, Дарницькому, Оболонському, Печерському і Солом’янському районах.

Частка угод в сегменті 1-2,5 тис. дол./місяць становила 11%. Тут клієнти обирали квартири переважно на Печерську (70% угод), у Подільському, Голосіївському і Шевченківському районах.

Галина Мельникова зазначає, що новими тенденціями оренди житла стали “ремонтні канікули” для нежитлових приміщень, можливість реєстрації в квартирі і безготівковий розрахунок.

Також стало відомо, що нещодавній обвал нацвалюти майже не позначився на цінах вторинного ринку квартир у Києві: вартість в доларах зменшилася лише на 1-1,5%, а гривневі ціни здебільшого залишилися без змін.


Читати також:

  1. У червні кількість виставлених на продаж старих квартир зросла
  2. Вторинне житло в Києві зросло у ціні
  3. Нерухомість у Києві здешевіла
  4. Ціни на оренду квартир: на що очікувати?
  5. У Києві зростає попит на оренду житла

Тема : News