Освіта за кордоном: найпривабливіші країни для навчання українців

У 2013-2014 рр., за даними ЮНЕСКО, за кордон на навчання виїхали майже 30 тис. українських студентів, а в 2014-2015 рр. ця цифра сягнула 37-40 тис. осіб, пише ubr.ua. Щоправда,у наступному навчальному році показник може суттєво знизитися.

Про це зазначила Ірина Партицька, директор із програм компанії IStudy, що надає освітні послуги за кордоном. Так, очікується, що потік виїжджаючих не збільшиться, а зменшиться. Офіційна інформація про українських студентів, що обирають закордонну освіту, буде доступна тільки в ЮНЕСКО за кілька місяців, оскільки таких статистичних даних наша держава не збирає. Також немає відомостей стосовно розподілу студентів з України в окремих країнах. Втім, експерт зазначила, що вказану інформацію можна знайти в посольствах. Приміром, торік у США навчалися 3 тис. наших співвітчизників, а в Польщі, де навчання приваблює відносною дешевизною і дипломом європейського зразка, − 10-12 тис. Менше молоді виїхало до Великобританії − лише 1 тис. осіб.

Загалом у 2015 році, за даними ЮНЕСКО, 37-40 тис. українців отримували освіту в 34 країнах світу.

Також стало відомо, що за підсумками проведення вступної кампанії цьогоріч у ТОП-3 спеціальностей із найбільшим обсягом бюджетних місць увійшли “Середня освіта” (за якою навчаються майбутні вчителі для середньої школи), “Медсестринство”, а також “Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка”. Таку інформацію повідомляє прес-служба Міносвіти.


Читати також:

  1. Хто сплачує за навчання українських працівників?
  2. Найпривабливіші країни для прямих інвестицій
  3. Більшість компаній планують підвищити витрати на віртуальне навчання у 2013 році
  4. Більшість українських фахівців хотіли б працювати за кордоном
  5. Названі найпривабливіші українські роботодавці

Тема : industry News,News