Піратство в Україні досягло рекордного рівня

Нещодавно уряд США оприлюднив звіт 2016 Special 301 Report, де було приділено особливу увагу недотриманню авторських прав в Україні, повідомляє видання «НВ Бізнес». Так, наша країна потрапила до ТОР-7 піратських держав світу. Окрім України, злісними порушниками авторського права дослідники назвали Бразилію, Канаду, Китай, Індію, Росію і Швейцарію.

До речі, країнам, де піратство процвітає, загрожують санкції з боку США, якщо американці звернуться зі скаргою до Світової організації торгівлі.

Цьогоріч наша держава залишається в Priority Watch List, куди була віднесена в 2013 році. Внесення в «чорний список» пов’язане з тим, що в Україні непрозоро і недобросовісно працює схема авторських відрахувань, держустановами широко використовується неліцензійне програмне забезпечення (далі − ПЗ), а також не вирішене питання щодо відповідальності за порушення авторських прав третіми особами, зокрема інтернет-провайдерами.

Серед країн, які зробили недостатньо для того, щоб у державних установах використовувалося ліцензійне програмне забезпечення, американці називають Китай, Македонію, Пакистан, Парагвай, Панаму, Південну Корею, Таджикистан, Тайвань, Таїланд, В’єтнам, а також Україну, де піратське ПЗ в держустановах установлено на 60-80% носіїв.

Стало відомо, що, за даними The U.S. Government’s 2015 Notorious Markets List, торговельні майданчики, які в комерційних масштабах порушують авторські права, розташовані в Бразилії, Канаді, Китаї, Росії, Індії, Швейцарії, Україні та інших державах.


Читати також:

  1. Обсяг світової торгівлі сягнув рекордного рівня
  2. Світовий ринок ПК впав до рівня 2009 року
  3. В Україні не захищено третину комп’ютерів
  4. Обсяг капінвестицій за I квартал скоротився на 13 млрд грн
  5. Продажі авто в ЄС упали до критичного рівня

Тема : industry News,News