Податкова зробила крок до діалогу з бізнесом

Податкова зробила крок до діалогу з бізнесомУкраїнський союз промисловців і підприємців, Об’єднання організацій роботодавців України та Державна податкова служба України підписали договір про співробітництво та координацію дій.

Як повідомляє прес-служба податкової, договір підписали керівник ДПСУ Олександр Клименко і президент УСПП Анатолій Кінах.

“Державна податкова служба була, є і буде прихильником відкритого конструктивного діалогу з бізнесом. Адже для оперативного реагування на запити і потреби підприємців ми повинні про них знати”, – зазначив керівник податкової.

За словами Клименка, саме завдяки співпраці податкової з підприємцями в минулому році було досягнуто багато компромісів. Так, за його словами, удосконалено критерії для отримання права на автоматичне відшкодування ПДВ, скасовано щомісячну декларацію з податку на доходи фізичних осіб, уніфіковані бухгалтерський і податковий облік.

“Ці заходи є реальним позитивом для всієї спільноти. Упевнений, що нинішнє співробітництво буде не менш активним і дієвим, особливо в частині вдосконалення податкового законодавства та формування податкової культури”, – зазначив податківець.


Читати також:

  1. Податкова продовжила робочий день через перереєстрації єдинників
  2. Ставки податків для спрощенців змінювати не будуть
  3. Київ має намір у 2012 році заробити на рекламі не менш як 100 млн грн
  4. У 2011 році Україна суттєво збільшила виробництво сільгосппродукції
  5. У 2011 році в Україні видобули понад 80 млн тонн вугілля

Джерело : Liga.net   |   Тема : News