Покупці активно цікавляться нерухомістю поблизу Києва

Як стало відомо зі слів Галини Мельникової, гендиректора АН “Благовіст”, на сьогодні покупці віддають перевагу не столичним квартирам, а нерухомості у містах-супутниках Києва. Про це повідомляє видання “Коментарі”.

Зі слів пані Мельникової, популярність квартир за містом зросла у кілька разів, що пояснюється активною розбудовою передмістя і демократичною ціною, що нижча, аніж у спальних районах Києва, приблизно на 30%. Так, українці віддають перевагу Вишгороду, Бучі, Броварам, Вишневому, Софіївській Борщагівці, Чайкам тощо.

Експерт уточнює, що у Києві популярність районів залежить від ціни та класу об’єкта. Що стосується бюджетного сегменту, то тут район грає не вирішальну роль, і такі пропозиції є затребуваними.

Так, житло вартістю 80-150 тис. дол. найчастіше купують у районі Позняки-Осокорки, а також на Оболоні, на Солом’янці та Голосіїво. Квартири за ціною 150-200 тис. дол. зазвичай купують на Печерську та в центральних частинах Шевченківського і Голосіївського районів, натомість у сегменті елітного житла (від 200 тис. дол.) переважають  об’єкти у центрі Шевченківського району, хоча подекуди ─ якісні квартири в Оболонському, Подільському і Дарницькому районах столиці.

Також стало відомо, що у 2015 році будівельна галузь України навряд зазнає занепаду. Втім, серед основних проблем ─ реалізація інфраструктурних проектів. Про це зазначає Максим Мартинюк, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції, повідомляє accbud.

Як свідчить статистика, цьогорічний приріст у будівництві житла становив 10% порівняно з 2013 роком. Експерт зазначає, що зазвичай такий сплеск є ситуативним, адже люди купували нерухомість задля збереження своїх заощаджень, і очікує спаду продажів.

Основною проблемою галузі будівництва експерт називає те, що інші будсегменти мало розвиваються, адже інфраструктурні проекти практично не фінансуються, а вони є чималою частиною будівельного бізнесу.


Читати також:

  1. Українці менше цікавляться “хрущівками” і “сталінками”
  2. Нове житло у передмісті Києва стрімко дорожчає
  3. Українці активно купують гаджети і побутову техніку
  4. Вторинне житло в Києві зросло у ціні
  5. Ціни на квартири впали в усіх районах столиці

Тема : industry News,News