Попит на ноутбуки знову зріс

За інформацією експертів компанії TrendForce, на світовому ринку ноутбуків спостерігається підйом продажів, який є вищим за очікуваний. Так, у третьому кварталі поточного року сумарний випуск лептопів становив 43,17 млн одиниць, а це на 11,1% більше за показники попереднього кварталу. Втім, якщо порівнювати від року до року, то обсяг глобального ринку ноутбуків впав на 5,7%. Про це повідомляє 3DNews.

В останній чверті року в компанії також прогнозують збереження високої активності виробників ноутбуків. Очікується, щоб утримати попит на ринок будуть випущені нові моделі під ОС Windows 10, а також знизять ціни.

HP за період липень-вересень поточного року став найбільшим виробником лептопів із ринковою часткою 20,8%. У квартальному перерахунку HP і другий за величиною виробник Lenovo (із часткою 19,7%) збільшили відвантаження ноутбуків більш аніж на 10%.

Трійку лідерів замикає Dell із результатом 14,2% від ринку портативних комп’ютерів. На пристрої цієї марки особливо відчутний попит спостерегли у Китаї і Північній Америці, тож ця компанія змогла збільшити продажі на 18,3%.

До речі, комп’ютери на Windows 7 і ліцензовані ключі продаватимуться до 31 жовтня 2016 року, хоча зазвичай продажі застарілої ОС припиняються через два роки опісля виходу на ринок нової ОС. Утім, підтримка Windows 7 і Windows 8 триватиме до 2020 і 2023 рр. відповідно, тож ОС отримуватимуть оновлення ще тривалий час.


Читати також:

  1. Сенсорні ноутбуки завойовують ринок
  2. Попит на нові авто зріс?
  3. Українці обирають ноутбуки
  4. Світовий ринок ПК впав до рівня 2009 року
  5. У столиці зріс попит на найдешевше житло

Тема : industry News,News