Попит на нові авто зріс?

Літо на українському ринку нових автомобілів розпочалося із активізації продаж. Так, за червень було зареєстровано 3 372 продаж новеньких автівок, а це на 13% перевищило показник травня-2015. Як зазначають у асоціації “Укравтопром”, такий результат виявився максимальним за останнє півріччя. Втім, якщо порівнювати червень цьогоріч до червня минулого року, попит на нові автомобілі просів у 1,8 рази.

Найбільш активно в червні українці купували автівки Toyota − 502 одиниці. Та попри такий результат, продажі бренду від показника річної давнини відстають на 22%. На другому місці за популярністю − Renault із результатом 376 авто, хоча рік тому бренд посідав лише восьму позицію, а продажі, порівняно з червнем 2014 року, зросли на 59%.

До ТОР-3 також увійшов вітчизняний ЗАЗ − 254 автомобіля. Тут продажі порівняно з минулорічним червнем просіли на половину. На четвертому місці опинився Nissan − було реалізовано 206 автомобілів цього бренду. Порівняно з минулорічним результатом продажі впали на 19%.

П’ятірку лідерів закриває Mazda − 175 продажів. Минулорічний результат покращено на 34%.

Загалом за перше півріччя поточного року український автопарк поповнили 17 203 новенькі авто, але цей результат на 70% менший, аніж минулоріч.

Нещодавно повідомлялося, що ринок автострахування в Україні зазнав відчутного падіння. Так, за початок 2015 року українці придбали лише 35 тис. автомобільних страхівок, а це майже вдвічі менше за результати першого кварталу минулого року.


Читати також:

  1. Попит на автівки зменшився вдвічі
  2. Ринок нових автівок впав у 5 разів
  3. Як почався рік на ринку нових автомобілів?
  4. Що відбувалося з українським авторинком у березні?
  5. Ринок старих авто скоротився удвічі

Тема : industry News,News