Поставки електроніки, що носиться, зросли на 500%

Згідно із оцінками Canalys, глобальні поставки електроніки, що носиться, за підсумками другого півріччя поточного року зростуть на 500%. Нагадаємо: за перші 6 місяців 2013 року на світовий ринок було поставлено 200 тисяч цих пристроїв. Таку інформацію повідомляє  3dnews.ru.

Аналітики компанії зазначають, що наразі лідером на ринку “розумної” електроніки, що носиться, є Samsung. Завдяки успішному маркетинговому плану просування цього сегменту техніки компанія за два місяця поставила на ринок понад 800 тисяч “розумних” годинників Galaxy Gear.

Як підкреслює Деніел Метт, аналітик Canalys, ринок електроніки, що носиться, є дуже динамічним, і вже через рік буде мати зовсім інакшу структуру. Адже успіх у покупців того чи іншого пристрою з цього сегмента залежить від того, яким чином виробник реалізував зв’язок зі смартфоном. Саме він усе більше виступає в ролі нового цифрового вузла для мобільних користувачів.

Попри все зростаючий інтерес покупців до цієї категорії електронних пристроїв, ринок досі має обмежену пропозицію. У компанії очікують, що саме 2014 рік стане переломним у масовому поширенні “розумних” пристроїв, що носяться. Саме у наступному році виробники, розробники і постачальники повинні отримати неабиякі можливості для росту.

Наразі процесори для “розумних” телефонів не надто підходять для електроніки, що носиться, адже вони не в змозі забезпечити довгий час автономної роботи. Тому ці пристрої потребують спеціально розроблених чипів, орієнтованих на використання у гаджетах, які носяться, і роботу у тісному зв’язку з різноманітними сенсорами. Також іншою важливою тенденцією стане інтеграція новітніх сенсорів, яких не мають смартфони (приміром, для виміру частоти пульсу).

Також, на думку аналітиків Canalys, новий рік ознаменується появою нових технологій, що дозволять розпочати справжню експансію на масовий ринок. Мова йде не лише про значне покращення однокристалічних систем, але й про появу екранів з високим рівнем енергоефективності, використання нових матеріалів, покращення дизайну, оптимізацію мобільних ОС  тощо. Вже у січні 2014 року чимало новітніх технологій буде презентовано на виставці CES 2014.


Читати також:

  1. У другому півріччі поставки смартфонів зросли
  2. “Розумних пристроїв” почали поставляти ще більше
  3. Продажі планшетів невдовзі впадуть?
  4. Зросли витрати на рекламу в Facebook
  5. В Україні стрімко зростає ринок планшетів

Тема : industry News,News