Прибуткових підприємств в Україні стало більше

За попередніми даними, за січень − вересень поточного року крупні і середні підприємства в Україні до оподаткування отримали 82 млрд грн прибутку. За аналогічний період 2015 року результат діяльності підприємств був збитковим і становив 183,9 млрд грн. Про це повідомляє УНІАН.

За повідомленням Держстату, за звітний період порівняно з аналогічним 2015 року фінрезультат прибуткових підприємств зріс на 16% до 270,5 млрд грн, у той же час фінансовий показник збиткових компаній погіршився на 54,8% – до 188,5 млрд грн.

За підсумками півріччя збиткових підприємств порівняно з їх загальною кількістю поменшало до 32,8%.

Нагадаємо, що за 2015 рік крупні і середні підприємства країни (без урахування бюджетних установ) отримали 230,6 млрд грн збитків до оподаткування.

Також стало відомо, що станом на 25 листопада поточного року право експортування продукції на ринки країн Євросоюзу вже отримали 277 українських підприємств, повідомив Володимир Лапа, голова Держспоживслужби.

Експерт зазначив, що в просуванні вітчизняного виробника на європейські ринки помітний прогрес. Із 277 підприємств 97 – ті, що займаються виробництвом харчових продуктів, а 180 – виробляють продукти нетваринного походження.

До речі, за даними аналітичного докладу Світового банку “Ведення бізнесу в 2017 році”, найкращою країною світу для ведення бізнесу стала Нова Зеландія, яка змістила Сінгапур на друге місце. Останній лідирував у рейтингу протягом останніх дев’яти років.


Читати також:

  1. Активних підприємств в Україні поменшало
  2. Вантажоперевезення в Україні зростають
  3. Українські підприємства підраховують збитки
  4. На українському ринку стало більше європейських харчів
  5. В Україні стало легше вести бізнес

Тема : News