Про яку роботу мріють українці?

Рекрутери кадрового порталу hh.ua у своєму дослідженні з’ясували, у яких галузях мріють працювати українські офісні працівники, і які сфери вони вважають визначальними для розвитку вітчизняної економіки, пише ubr.ua.

Так, найважливішими галузями наші співвітчизники визнали інформаційні технології, аграрний бізнес, виробництво, а також освіту. Менш важливими назвали медицину, фармацевтику, готельно-ресторанний бізнес, туризм і логістику.

У кінці рейтингу опинилися маркетинг, реклама, страхування, продажі і медіа – лише 9% респондентів переконані, що розвиток цих напрямів сприятиме позитивним зрушенням у вітчизняній економіці.

Втім, не в усіх сферах, які офісні працівники визначили перспективними, вони хотіли б працювати.

Лише один з десяти опитаних висловив бажання працевлаштуватися в іншій галузі, а решта або вже змінили професію, або ж збираються зробити цей крок у найближчому майбутньому.

Найпривабливішою для “білих комірців” виявилася сфера IT, адже саме айтішники зараз можуть похвалитися високими зарплатами з прив’язкою до курсу долара і найкращими програмами нематеріальної мотивації. Цікаво, що найчастіше прагнуть працювати в галузі інформаційних технологій ті, хто зараз зайнятий у сфері телекомунікацій, реклами і маркетингу, а також працівники банків і фінустанов.

Також стало відомо, що українці шукають роботу, пов’язану з туризмом і готельно-ресторанним бізнесом, – більше чверті опитаних розглядають ці сфери як непогане місце для працевлаштування. Чимало охочих випробувати свої сили в управлінні персоналом.

Натомість найменш привабливими напрямами для тих, хто бажає змінити роботу, є страхування, юриспруденція, нерухомість і будівництво.


Читати також:

  1. Українці восени посилено шукають роботу
  2. Українці обирають роботу не за спеціальністю
  3. Яку роботу шукають українці старші 45 років?
  4. Хто в Україні шукає роботу?
  5. Які фахівці в Україні найзатребуваніші?

Тема : industry News,News