Продажі на українському авторинку найвищі в Європі

За підсумками минулого року український авторинок продемонстрував найбільші показники зростання в Європі, повідомляє AUTO-Consulting. Так, у 2016 році в Україні реалізували 64 478 нових автівок, що перевищує торішній результат на 39%.

Минулоріч вітчизняний авторинок у рейтингу ринків Європи за обсягами продажів піднявся на одну сходинку і зараз посідає 23 місце. У 2016 році активізація реалізації нових транспортних засобів спостерігалася майже в усіх європейських країнах, окрім Росії (-11%) й Нідерландів (-2%). Але рекордне зростання зафіксували тільки в Україні.

Також відчутно продажі нових автомобілів збільшили обсяг в Угорщині (+25%), Хорватії (+24%) та Ісландії (+32%). Загалом за рік, що минув, європейський авторинок показав позитивну динаміку, досягнувши 16,6 млн автівок (+5%).

Традиційним лідером з продажу нових транспортних засобів залишається Німеччина з річним результатом 3,3 млн автомобілів. Тут зростання показника за рік становило 4,5%. На другому місці в рейтингу розташувалася Великобританія (+2,3%), а ТОП-3 за обсягом продажів закрила Франція – +5,1%.

Окрім цього, минулоріч також активно зростав ринок нових автомобілів Італії – +15,8%, завдяки чому він обійшов Росію (-10,9%), де за аналізований період показник реалізації знижувався.

Також стало відомо, що в Україні щороку зростання ринку електромобілів дорівнює 300-400%, у той час як у світі цей показник тримається на рівні 100%. Таку інформацію оприлюднила прес-служба PR-агентства Newsfront, посилаючись на дані ГК “Оксіжен Груп”, що спеціалізуються на продажах та обслуговуванні автівок з електричним приводом.


Читати також:

  1. У січні українському авторинку передрікають колапс
  2. Продажі вживаних автомобілів різко знизилися
  3. В Україні зросли продажі нових автівок
  4. Продажі вживаних авто зросли
  5. Названо найпопулярніший автомобіль у Європі

Тема : industry News,News