Продажі нових авто зросли

У червні в Україні було зафіксоване зростання ринку нових автівок на 40%, якщо порівнювати з даними за аналогічний період 2015 року. Такими є дані AUTO-Consulting, пише ubr.ua.

Так, за звітний період усі оператори реалізували 4,7 тис. легковиків, що на 6,6% перевищує показник травня. Тож від початку поточного року на українському ринку легкових автомобілів аналітики фіксують позитивний тренд, пише ubr.ua.

До речі, за червень на авторинку відбулися і позиційні зміни. Лідером залишилася Toyota з результатом понад 500 авто, а на другому місці опинилася Renault, потіснивши Volkswagen. Дилерам Skoda вдалося суттєво підвищити продажі – на 41%, а також вийти на щомісячний обсяг реалізації більше 400 автомобілів.

П’ятірку лідерів замикає  Kia, а шосту сходинку займає BMW, якій вдалося наростити продажі на 36%.

Окрім цього, стало відомо, що, попри непросту економічну ситуацію, українці не відмовляють собі у купівлі дорогих автівок. Так, цьогоріч у грошовому еквіваленті продажі преміальних авто зросли більше аніж на 100%.

Так, за період січень-травень в Україні було продано нових легкових автомобілів майже на суму 550 млн євро, а середня вартість нової автівки становить 24 750 євро, а це на 2 тис. євро більше, аніж торік.

Фінансові інвестиції зросли в різні автосегменти. На купівлю автомобілів сегменту luxury стали витрачати на 85% менше коштів, якщо порівнювати з результатами минулого року, натомість населення більше аніж на 115% своїх кревних віддало за новенькі преміум-автівки.


Читати також:

  1. В Україні зросли продажі нових автівок
  2. Що відбувається на українському ринку нових авто?
  3. В Україні стали продавати більше нових авто
  4. Ринок нових автівок впав у 5 разів
  5. Ринок старих авто скоротився удвічі

Тема : industry News,News