Прогноз: Китай стане найбільшим ринком електромобілів

Представники німецького автомобільного виробника Bayerische Motoren Werke AG (BMW) оприлюднили прогноз, згідно з яким вже до 2019 року Китай стане найбільшим у світі ринком автомобілів з електричним приводом.

Це спричинено тим, що наразі в Китаї стрімко розвивається інфраструктура для таких авто, створюються місця для зарядки, а влада  стимулює використання електромобілів, аби скоротити шкідливі викиди в атмосферу. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» із посиланням на інформацію Bloomberg.

Цікаво, що 5-річний період у прогнозі − це найвіддаленіша перспектива, адже КНР має всі шанси вирватися у світові лідери значно раніше. Про це заявив Карстен Енгель, голова представництва BMW у Китаї під час зустрічі із представниками муніципальної енергокомпанії Шанхая.

Так, вже до кінця поточного року в результаті партнерства між компаніями  планується створити 46 точок підзарядки для електромобілів.

До речі, напередодні інша німецька компанія Volkswagen AG зробила заяву, що планує до 2018 року випустити на ринок Китаю більше 15 моделей електричних авто. А минулого місяця американська Tesla Motors Inc. здійснила в Китай поставку першого електричного автомобіля своєї розробки Model S. Також з китайським автовиробником BYD Co співпрацює німецька Daimler AG.

Зі слів пана Енгеля, BMW запланувала на вересень початок продажів електромобілів моделей i3. Прогнозується, що через обмежені поставки цьогоріч компанія реалізує на китайському ринку менше однієї тисячі цих авто.


Читати також:

  1. Китай – найбільша торговельна держава світу, − Bloomberg
  2. Китай у трійці лідерів світових інвесторів
  3. Прогноз: у 2018 році обсяг мобільних платежів сягне $10 млрд
  4. Прогноз розвитку світової промисловості
  5. Гонконг назвали найрозвиненішим фінансовим ринком світу

Тема : industry News,News