Прогноз розвитку світової промисловості

У найближчі два місяці індекс глобальної ділової активності PMI знаходитиметься на рівні 50-51%, що означає дуже повільне зростання і стагнацію.

Але вже восени поточного року експерти очікують на збільшення показника на фоні сезонного росту кількості зайнятих і покращення ситуації в промисловому секторі єврозони. Також ближче до вересня стануть відомі перспективи грошово-кредитної політики Сполучених Штатів та низки інших країн, що в комплексі створить дещо кращий клімат для світової промисловості.

У червні PMI – глобальний індекс ділової активності, що розраховується банком JP Morgan, залишився незмінним − на рівні 50,6%. Спад ділової активності в промисловості продемонстрували країни єврозони, Китай, Південна Корея, Тайвань і В’єтнам, а зростання промисловості відбулося в Сполучених Штатах, Японії, Росії, Великобританії, Мексиці і Швейцарії.

Основний тиск на PMI в червні спричинив індекс зайнятості в глобальному виробничому секторі − він вперше за сім місяців упав до 49,6 (у травні індекс дорівнював 50,3). Зниження рівня зайнятості спостерігалося в Бразилії, Китаї, В’єтнамі, а також у Швейцарії та Польщі.

Нещодавно повідомлялося, що світова економіка зростає дуже повільними темпами, а в деяких регіонах і галузях прогноз економічного росту погіршився. Негативно на її стан впливає високий рівень безробіття в розвинених державах. До таких висновків дійшли на саміті країн G8. 


Читати також:

  1. S&P погіршило прогноз розвитку економіки єврозони
  2. США стануть центром світової промисловості
  3. ЄБРР погіршив прогноз розвитку української економіки
  4. Прогноз розвитку ринку реклами на 2013-2014 роки
  5. Стан світової економіки за підсумками зустрічі G8

Тема : News