Прогноз: у 2018 році обсяг мобільних платежів сягне $10 млрд

“Розумний телефон” зараз став невід’ємним помічником сучасної людини, що веде динамічний спосіб життя. Поступово все більше користувачів смартфонів оплачують з них товари та послуги. У 2013 році аналітики помітили чималий приріст обсягу мобільних платежів і склали прогноз, згідно з яким вже через 4 роки їх сумарний обсяг перевищить позначку у $10 млрд.

Так, портал Tech Radar повідомляє, що вже наприкінці 2018 року зі смартфонів будуть оплачуватися всі види товарів та послуг, починаючи з продуктів у маркеті й закінчуючи викликом сантехніка. Дослідницька компанія Juniper Research у глобальному прогнозі назвала цифру у $10 млрд. Хоча, на думку інших аналітиків, ця цифра є досить скромною, адже при підрахунках слід також враховувати ще й фактор зростання попиту на смартфони і їх технічне вдосконалення.

Усе більша кількість моделей цих гаджетів має вбудований модуль NFC, що використовується для проведення платежів, втім, наразі відповідні термінали є рідкістю, особливо у країнах, що розвиваються. Прогноз Juniper Research передрікає ринку мобільних платежів рекордний приріст у 330% у найближчі 4 роки порівняно з нинішніми показниками.

У розвитку мобільних платежів зацікавлені великі IT-компанії. Приміром, гігант Google вже не перший рік просуває технологію електронного гаманця Google Wallet. Не відстає й Apple з аналогом iWallet.

Розвиток мобільних платежів активно підтримують MasterCard і Visa, а також великі банки. Втім, питання, чи захоче користувач зв’язувати зі смартфоном, який може бути викрадений чи загублений, власні банківські рахунки, залишається відкритим.

Нагадаємо, згідно з нещодавніми даними, світовий ринок смартфонів є вже майже насиченим.


Читати також:

  1. Прогноз розвитку ринку електронних гаджетів
  2. Ринок мобільних додатків зросте до 2015 року
  3. МВФ знизив прогноз зростання світової економіки в 2013 році до 3,9%
  4. Обсяг вітчизняної медіареклами становить майже 10 млрд гривень
  5. Медіа-реклама-2012 і прогноз на наступний рік

Тема : industry News,News